Bonanza

program pro správu firemní pošty, činností kanceláře, daní a datových schránek od firmy BONOsoft

Hledáte vstup do své datové schránky?

Zde si můžete zdarma stáhnout program, do kterého vložíte své přihlašovací údaje a ke své datové schránce se vždy přihlásíte jediným kliknutím myší.

Program obsahuje seznam id datových schránek finančních úřadů, zdravotních pojišťoven a pracovišť České správy sociálního zabezpečení.

Kromě toho disponuje možností vyhledávání datových schránek dalších úřadů přímo v isds a uložení si vyhledaných schránek k opakovanému použití. Stáhnout bezplatnou verzi Vstoupit do systému datových schránek

Pokyny k instalaci

Instalaci spustíte přímo z této stránky nebo si soubor uložte a spusťte ze svého počítače. Po zobrazení okna s nadpisem Bonanza - InstallShield Wizard pokračujte klávesou Next. Potvrďte nebo upravte údaje o uživateli a program nabídne adresář pro instalaci. Chcete-li umístění změnit, stiskněte tlačítko Change a vyberte jiné umístění. Pro cílový adresář doporučujeme ponechat název Bonanza. Instalaci spustíte tlačítkem Install. Program uloží všechny potřebné soubory do zvoleného místa.
Po instalaci softwaru je přihlašovací jméno správce systému nastaveno na "demo" a heslo je prázdné.

Po instalaci najdete v adresáři Bonanza/Dokumentace soubor DS_krok_za_krokem.pdf, který Vám pomůže nastavit připojení Bonanzy k Vašim datovým schránkám a provede Vás hlavními funkcemi programu.

Pokud nám pošlete svůj e-mail, budeme Vás informovat o nových verzích.

klienti podatelna subjekty posta ukoly plan tabulky zpravy timesheet