Bonanza

program pro správu firemní pošty, činností kanceláře, daní a datových schránek od firmy BONOsoft

Hledáte ID datových schránek finančních úřadů?

Zde si můžete zdarma stáhnout program, který tyto informace obsahuje. Kromě toho disponuje možností vyhledávání datových schránek dalších úřadů přímo v isds a uložení si vyhledaných schránek k opakovanému použití.
Bonanza obsahuje také seznam id datových schránek zdravotních pojišťoven a pracovišť České správy sociálního zabezpečení.
Stáhnout bezplatnou verzi

Zpráva pro majitele starších verzí programu

---
Po 1.9.2018 již není možné přihlášení k datovým schránkám verzemi staršími než v.2018.10. Máte-li starší verzi, aplikujte na ni aktualizaci 201810.
---

Pokyny k instalaci

Instalaci spustíte přímo z této stránky nebo si soubor uložte a spusťte ze svého počítače. Po zobrazení okna s nadpisem Bonanza - InstallShield Wizard pokračujte klávesou Next. Potvrďte nebo upravte údaje o uživateli a program nabídne adresář pro instalaci. Chcete-li umístění změnit, stiskněte tlačítko Change a vyberte jiné umístění. Pro cílový adresář doporučujeme ponechat název Bonanza. Instalaci spustíte tlačítkem Install. Program uloží všechny potřebné soubory do zvoleného místa.
Po instalaci softwaru je přihlašovací jméno správce systému nastaveno na "demo" a heslo je prázdné.

Po instalaci najdete v adresáři Bonanza soubor instalace_doplnky.htm, který vám usnadní připojení Bonanzy k Informačnímu systému datových schránek (isds).
V adresáři Bonanza/Dokumentace je umístěn soubor DS_krok_za_krokem.pdf, který Vám pomůže nastavit připojení Bonanzy k Vašim datovým schránkám a provede Vás hlavními funkcemi programu.
Hlavní dokumentační soubor se jmenuje Bonah.chm, spustíte ho z Bonanzy klávesou F1 nebo přímo z Windows.

Pokud nám pošlete svůj e-mail, budeme Vás informovat o nových verzích.

Jak najít požadovanou schránku v číselníku

nabídka úřady ikona úřady Spusťte program a přihlaste se. Výchozí jméno uživatele je "demo" a heslo je také "demo", obojí můžete později změnit.
Ikonou Úřady aktivujte nabídku číselníků. Vyberte požadovaný typ subjektu. V seznamu vidíte kontaktní údaje úřadu včetně id jeho datové schránky.

Užitečné je také tlačítko Web, které spustí Váš výchozí internetový prohlížeč a zobrazí webovou stránku úřadu. Můžete tak získat další informace, např. otevírací dobu pobočky.

V adresáři Bonanza/Dokumentace najdete po instalaci soubor DS_krok_za_krokem.pdf, který Vám pomůže nastavit připojení Bonanzy k Vašim datovým schránkám a provede Vás hlavními funkcemi programu.

seznam fu

klienti podatelna subjekty posta ukoly plan tabulky zpravy timesheet